با ما تماس بگیرید

کیز ایران

  • ۲۲ اسفند، ۱۳۹۶
  • 0
  • 0
    0

کیز ایران

شرکت کیز ایران نخستین شرکت است که  تولید کننده ی شیرهای کشویی است.

شرکت کیز ایران،شیرهای کشویی از جنس برنج را به عنوان نخستین بار در عرصه لوله کشی و تاسیسات ایرانی در سال 1336 معرفی و تولید کرده و نقش ارزنده ای را در این صنعت ایفا کرده است.

از جمله جوایز این شرکت پر افتخار به شرح زیر می باشد:

جایزه بهترین کیفیت از جشنواره بین المللی اسپانیا بهترین و نخستین دریافت کننده نشان استاندارد از موسسه تحقیقاتی و استاندارد صنعتی ایران انتخاب برترین کارآفرین ایرانی از جشنواره قهرمانان صنعت انتخاب برترین و نمونه ترین شرکت داخلی ایران از جشنواره قهرمانان صنعت

شرکت تجهیز آنلاین از جمله محصولاتی که به فروش میرساند شامل :

شیر کشویی،شیر آتش نشانی،فیلتر گازی،شیر پیسوار،شیر صافی،شیر یکطرفه فنری فیلتر دار،شیر توپی رو پیچ،شیر واشری،شیر یکطرف دریچه ای روپیچ،شیر خودکار فنری و ....... میباشد،که با نازلترین قیمت و با بهترین کیفیت موجود در بازار ایران تقدیم به مشتریان عزیز خود مینماید.

آرشیو بخشی از محصولات کیز ایران :

شیر آتش نشانی کوپلینگی:

این نوع شیر در تابلوهای آتش نشانی کاربرد دارد،که با ورودی پایین و خروجی با زاویه 135 درجه است که توانایی متصل شدن به کوپلینگ شلنگ اتش نشانی را دارد.

اجزای این شیر آتش نشان کوپلینگی  که شامل بدنه اصلی که جنس تشکیل شده آن از برنج ریخته گری،درپوش و جنس آن برنج فورج پذیر،پیج رگلاژ که از جنس برنج ،دستگیره از جنس آلومینیوم با پوشش رنگ الکترواستاتیک،اورینگ آبندی که از جنس لاستیک ،میل از برنج،مهره چاک ازجنس برنج،دریچه از جنس برنج فورج پذیر،واشر لاستیکی از جنس لاستیک،پولک استیل از جنس استیل ضد رنگ،مهره شش پر از جنس برنج،واشر آبندی از جنس لاستیک،پیچ ازجنس آهن آب کاری شده می توان اشاره کرد.

شیر کشویی:

از کاربرد شیر کشویی می توان به موارد زیر اشاره کرد:تاسیساتی آب،سیستم های آبیاری،صنایع تانکرسازی،مواد شیمیایی و صنایع ساختمان و...

شیر کشویی که از جنس برنج فورج پذیر است  که مطابق استاندارد ملی ایران می باشد و فرم اصلی دنده ها از نوع اینچی بوده است و یکی از ویژگی های این شیر کشویی ها تحمل فشار بالای آن می باشد.

اجزای تشکیل شده این شیر عبارت اند از: بدنه اصلی و درپوش که جنس آن ها از برنج فورج پذیر،دستگیره  که از جنس آلومینیوم با پوشش رنگ الکترواستایک،مارک که از آلومینیوم، مهره شش پر و مهره چاک دار که از جنس برنج،مهره از جنس آهن آب کاری شده،میل از جنس برنج،گیت که جنس آن از برنج فورج پذیر ،واشر آب بندی که از جنس های پلاستیک و pvc و اورینگ آب ندی از جنس لاستیک تشکیل شده است.

فیلتر گازی

در خطوط لوله گاز برای جلوگیری از ورود  گردو غبار،شن،ناخالصی ها و همچنین در وسایل و دستگاه های حساسی که با انواع گاز های طبیعی ،فاضلابی،نفتی از فیلتر گازی استفاده می شود.

مزایای فیلترگازی:

آبندی مطمئن با توجه به حساسیت نشت گاز

مش بندی ریز فیلتر جهت جذب نموندن گردوغبار

مقاومت در برابر خوردگی های انواع گاز ها

قابلیت شستشو و خشک نمودن فیلتر

اجزای فیلتر گازی که شامل،بدنه اصلی و درپوش که جنس آن ها از برنج فورج پذیر،لاستیک آبندی که از جنس لاستیک،پنجره پلاستیکی که از جنس پلاستیک پلی پروپیلن و نمد که از جنس الیاف پلی پروپیلن می باشد.

برای ورود به لیست قیمت ها اینجا کلیک کنید.

شیر پیسوار

شیری که بین سیستم های لوله کشی و شیرآلات تاسیساتی و ساختمان ها قرار می گیرد ،شیر پیسوار فیلتر دار می باشد و به عنوان مناسب ترین مکمل جهت نصب سرویس های بهداشتی ،لوله کشی های خانگی ،شبکه های توزیع نفت و بنزین ،گازوییل و تقریبا در همه ی زمینه ها کاربرد و نقش بسیار مهمی دارد و از وارد شدن شن و ماسه به سیستم های حساس بالا خودداری می کند. اجزای محصول شیر پیسوار به شرح زیر می باشد: بدنه اصلی که جنس تشکیل شده آن از برنج فورج پذیر (آب کاری نیکل)،نشیمن ساچمه که جنس آن از PTFE،ساچمه که از برنج (آب کاری نیکل-کروم) پیچ مغزی که از برنج ،توری که از جنس استیل ضد زنگ ،درپوش ازبرنج (آب کاری نیکل)،اورینگ آبندی ازجنس لاستیک NBR ،دستگیره که از جنس آلومینیوم با پوشش رنگ الکترواستاتیک و اورینگ آبندی از جنس لاستیک و ساقه که جنس آن از برنج و پیچ که از آهن آب کاری شده می باشد .

صافی Y

 صافی Y در لوله کشی های ساختمان،در زمینه ی سیستم های آبیاری کشاورزی،پکیج ها و موتورخانه ها  و فرایند هایی که با بنزین،آب،روغن و گازوییل سرو کار دارند،استفاده می شود که برپایه استاندارد های ملی و جهانی طراحی شده است.

اجزا ی این صافی شامل بدنه اصلی و درپوش که جنس آن ها ازبرنج فورج پذیر،توری که از جنس استیل ضد زنگ و اورینگ آبندی که جنس آن از لاستیک می باشد تشکیل شده است.

شیر یک طرفه فنری فیلتردار

در شیر یک طرفه فنری فیلتردار عبور سیال در یک جهت انجام می شود و از جریان برگشتی خود داری می کند.این شیر فقط با فشار سیال کار می کند و در خارج از بدنه آن هیچ وسیله ی کنترلی وجود ندارد.طرز کار این شیر به این صورت می باشد که با جریان که به سطح دریچه وارد می شود باز و با قطع جریان بسته می شود.شیریک طرفه کاربرد های زیادی دارد که کوتاه به چند نمونه،از آن اشاره می شود:تاسیسات حرارتی ساختمان،سیستم های هوای فشرده،شبکه های آبرسانی شهری و ...می باشد.

اجزای شیر یک طرفه فنری فیلتر دار مناسب با استاندارد های جهانی بوده است و آنالیز آن به شرح زیر می باشد:

یکی از قطعات این شیرها فیلترمی باشد که جنس آن از استیل ضد زنگ ،قطعه بعدی درپوش که جنس آن از پلاستیک ABS  ،قطعه دیگری بدنه اصلی که جنس آن از برنج فورج پذیر،قطعه بعدی واشر نگهدارنده که جنس تشکیل شده آن از پلاستیک هوستافورم می باشد،قطعه لاستیک آب بندی از جنس لاستیک NBR است،سوپاپ که از پلاستیک هوستافورم و قطعه اخر فنر که جنس تشکیل شده آن استیل ضد زنگ می باشد.

شیر سوزنی

این محصول در جاهایی مورد مصرف قرار می گیرد که جریان منظم سیال مورد نیاز می باشد  و به تنظیم فشار ضرورت و نیاز دارند،طراحی شده است .نمونه ای از این کاربرد ها در زیر اشاره شده است:لوله کشی منزل ها ،مصارف صنعتی،سیستم های بهداشتی،نفت،بنزین و ...

اجزای آن تشکیل شده از بدنه اصلی،واشر آب بندی،مهره شش پر،دستگیره،مهره،مارک،واشر آب ندی،درپوش،میل،آب بند که جنس تشکیل شده آن ها به ترتیب برنج فورج پذیر،پلاستیک هوستافورم،برنج،آلومینیوم با پوشش رنگ الکترواستاتیک،آهن آب کاری شده،آلومینیوم،PTFE،برنج فورج پذیر MS58،برنج MS58، برنج MS58

shir-tupy

شیر توپی(کلکتوری)

شیرهای توپی با دوران قائمی شکل بازو بسته می شوند. یکی از ویژگی های مثبت شیرهای توپی،سطوح خارجی و داخلی آن ها می باشد که با روکش نیکل پوشانده شده است تا در مدت زمان طولانی از خوردگی در برابر املاح آب جلوگیری کند.آب بندی زاویه ای این شیر ها +15 درجه می باشد که جز مناسب ترین زاویه های آب بندی در شیر آلات توپی می باشد.شیرهای توپی در تاسیسات ساختمانی،شبکه های آبرسانی گرم و سرد و سیستم های گرمایشی کاربرد دارد. قطعات تشکیل شده شیرهای توپی عبارت اند از:اورینگ،حلقه،مهره،بدنه اصلی،دستگیره،نشیمن ساچمه،ساچمه،پیچ،ساقه،اورینگ آب بندی،دنباله (درپوش)

شیر توپی روپیچ

از کاربرد های شیرهای توپی روپیچ(کلکتوری) در سیستم های گرمایش از کف،شبکه آب رسانی ساختمانی سرد و گرم و ...می باشد.

ویژگی های شیر های توپی به شرح زیر می باشد،مقاومت بالا در برابر خوردگی و پوسیدگی،افزایش ضریب آب بندی،در هنگام باز و بسته شدن شیر از ایجاد صدای بد خودداری می کند.

قطعات شیر توپیچ شامل موارد زیر می باشد:بدنه اصلی،ساچمه،نشیمن ساچمه،درپوش،ساقه،اورینگ آب بندی،دستگیره،برنج

 

شیر واشری

شیر واشری در سیستم های بهداشتی،شبکه های آب رسانی،شبکه های نفت و گاز کاربرد دارد و روی بدنه شیر واشری جهت حرکت سیال در آن مشخص شده است.

از ویژگی های مثبت شیر واشری می توان به آب بندی کامل ،قابل استفاده در لوله های فنری،پلی اتلین،لوله های چند لایه،می باشد.

 

قطعات شیر واشری تشکیل شده از،بدنه اصلی،درپوش،دستگیره،مهره دستگیره،مهره شش پر،میل،نگهدارنده واشر،واشر آب بندی می باشد.

شیر یک طرفه دریچه ای

در شیر های یک طرفه دریچه ای جهت حرکت سیال یک طرفه می باشد و از جریان برگشت سیال خود داری می کند.این شیر با فشار سیال فعال می شود و در خارج از بدنه شیر یک طرفه هیچ وسیله ی کنترل کننده ای وجود ندارد.در شیرهای یک طرفه دیسکی وجود دارد که جریان سیال را کنترل می کند.شیر های یک طرفه در تاسیسات حرارتی ساختمان،پمپ ها،شبکه های نفت و روغن و... کاربرد دارد.دو نوع از مدل های شیر های یک طرفه دریچه ای می توان به شیر های یک طرفه دریچه ای روپیچ و شیر های یک طرفه دریچه ای فنری اشاره کرد.

از مزایای شیرهای یک طرفه دریچه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد،پایداری بالا در برابر ساییدگی،پایداری بالا دربرابرجرم ها،آب بندی کامل و در زمان بازوبسته شدن دریچه صدای بسیار پایینی دارند.

اجزای تشکیل شده شیر یک طرفه دریچه ای عبارت اند از:بدنه اصلی که جنس ساخته شده آن برنج فورج پذیرMS58،پین که جنس آن از فورج پذیرMS58،دریچه که از استیل ضدزنگ SS304،لاستیک آب بندی که از جنس لاستیک NBR،خارواشری،اورینگ آب بندی و درپوش تشکیل شده است